16G25FDHORX
Förpackningsstorlek:
5 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
18 varianter
Utvald variant:
16G25FDHORX
Presskoppling Rak, Ø1'', Inv-M36-DKO-25S
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
102,5 mm
B
45,7 mm
D
1"
DN
25 mm
Diameter rör
25 mm
H
46 mm
Modell kod
10G-25FDHORX
Märke namn
Gates
Packningsmaterial
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
500 hours salt spray ASTM B-117
Serie
S
Slangdimension
1 "
Slangkopplingstyp
Med hylsa
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Vinkel
0 °
Ytskiktbehandling
TuffCoat™
Åtdragning moment
125 - 135 Nm