157B2150
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
25 varianter
Utvald variant:
157B2150
Chockventil PVG32 150 bar
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Mærke navn
Danfoss
Temperatur maks.
+90 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tryk maks.
150 bar
Förpackningsstorlek
Streckkod
334762
Bruttovikt
0,05 Kg
Nettovikt
0,05 Kg
Ursprungsland
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Tekniska data
Andra tittar på
Spaklock PVG32 Aluminium m. spak
Artikelnummer:
157B3171
P-sats för PVG32, PVM/PVH/PVMD/PVMR/PVMF
Artikelnummer:
157B3999
Elmodul PVEO PVG32 on-off DIN 24VDC