152-12L-M18
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
9 varianter
Utvald variant:
152-12L-M18
Adapter Banjo, Utv-M12L, Banjo för M18
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter banjo
18.3 mm
Diameter rör
12 mm
Gänga utv. metrisk
M18x1,5
HEX
22 mm
L
41 mm
Modell kod
ODO 18MM x 12L
Märke namn
OM Oleodinamica Marchesini
Räjähdyspaine
1000 Bar
Serie
L
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
350 bar
Vinkel
0 °
ØC
18,3 mm
ØV
12 mm
Pakke str.
Stregkode
256055
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
0,09 Kg
Oprindelsesland
ita
Intrastat varekode
Produkt information
Målskitse
Artikel datablad
Andre kigger på
Adapter Rak, Utv-G 1/2'', Utv-G 1/2''
Varenummer:
Pakke str.:
50 st
Min. bestillingsenhed er:
Adapter Rak, Utv-G 3/8'', Utv-G 3/8''
Varenummer:
50 st
Min. bestillingsenhed er:
Adapter Rak, Utv-G 3/8'', Utv-G 1/2''
Adapter Rak, Utv-G, Inv-G
Adapter Rak, Utv-G, Inv-G
Adapter Rak, Utv-G 1/2'', Utv-G 3/4''
25 st
Adapter Rak, Utv-G 1/4'', Utv-G 1/4''
Adapter 90K, Utv-G 1/2'', Inv-G 1/2'', Tredofas
10 st
Adapter Rak, Utv-G 3/4'', Utv-G 3/4''
25 st
Adapter Rak, Utv-G 1/4'', Utv-G 3/8''
200 st
Adapter 90K, Utv-G 3/4'', Inv-G 3/4'', Tredofas
30 st
Huv, Inv-G 3/4'' 60° Kona
Huv, Inv-G 3/4'' 60° Kona
100 st
Adapter 90K, Utv-G 3/8'', Inv-G 3/8'', Tredofas
10 st
Banjobult, G 1/4'', B=29 mm
Banjobult, G 1/4'', B=29 mm
300 st
Adapter Rak, Utv-G 1'', Utv-G 1''
Adapter Rak, Utv-G 3/4'', Utv-G 1''
16 st
Adapter 90K, Utv-G 1/4'', Ställbar
75 st
Skottadapter Rak, Utv-G, Komplett, L=59mm, L1=35mm