152-12L-M16
Pakke str.:
5 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
9 varianter
Valgt variant:
152-12L-M16
Adapter Banjo, Utv-M12L, Banjo för M16
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter banjo
16 mm
Diameter rör
12 mm
Gänga utv. metrisk
M18x1,5
Serie
L
Vinkel
0 °
Pakke str.
5 st
Stregkode
241711
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
swe
Produkt information
Artikel datablad
Andre kigger på
Adapter Rak, Utv-G 1/2'', Utv-G 1/2''
Varenummer:
Varenummer:
16 st
Banjobult, G 1/4'', B=29 mm
Banjobult, G 1/4'', B=29 mm
300 st
Adapter Rak, Utv-G 1'', Utv-G 1.1/4''
75 st
Skottadapter Rak, Utv-G, Komplett, L=59mm, L1=35mm