152-08L-M14
Förpackningsstorlek:
5 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
9 varianter
Utvald variant:
152-08L-M14
Adapter Banjo, Utv-M08L, Banjo för M14
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter banjo
14 mm
Diameter rör
8 mm
Gänga utv. metrisk
M14x1,5
Serie
L
Vinkel
0 °
Pakke str.
5 st
Stregkode
241709
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
deu
Produkt information
Artikel datablad
Andre kigger på
Adapter Rak, Utv-G 1/2'', Utv-G 1/2''
Varenummer:
Pakke str.:
50 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
Adapter Rak, Utv-G 3/8'', Utv-G 3/8''
Varenummer:
50 st
Min. bestillingsenhed er:
Adapter Rak, Utv-G 3/8'', Utv-G 1/2''
Adapter Rak, Utv-G, Inv-G
Adapter Rak, Utv-G, Inv-G
Adapter Rak, Utv-G 1/2'', Utv-G 3/4''
25 st
Adapter Rak, Utv-G 1/4'', Utv-G 1/4''
Adapter Rak, Utv-G 3/4'', Utv-G 3/4''
25 st
Adapter 90K, Utv-G 1/2'', Inv-G 1/2'', Tredofas
10 st
Adapter Rak, Utv-G 1/4'', Utv-G 3/8''
200 st
Adapter 90K, Utv-G 3/4'', Inv-G 3/4'', Tredofas
30 st
Huv, Inv-G 3/4'' 60° Kona
Huv, Inv-G 3/4'' 60° Kona
100 st
Adapter 90K, Utv-G 3/8'', Inv-G 3/8'', Tredofas
10 st
Adapter Rak, Utv-G 1'', Utv-G 1''
Adapter Rak, Utv-G 3/4'', Utv-G 1''
16 st
Banjobult, G 1/4'', B=29 mm
Banjobult, G 1/4'', B=29 mm
300 st
Adapter Rak, Utv-G 1'', Utv-G 1.1/4''
30 st
Adapter 90K, Utv-G 1/4'', Ställbar
75 st
Skottadapter Rak, Utv-G, Komplett, L=59mm, L1=35mm