12LOC12FJX45
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
4 varianter
Utvald variant:
12LOC12FJX45
Lock-On Koppling 45°, Inv-JIC 1-1/16'', Rörlig mutter
Specifications
Dimensions and shipping
Package size
Barcode
249352
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
gbr
Product information
Lock-On Koppling 45°, Inv-G 1-1/16'', Rörlig mutter
Artikel datablad
Others has been looking for
M10x1 UR 90 CONV
M10x1 UR 90 CONV
Partnumber:
BR-61953103
Package size:
Min. order quantity is:
Slangnippel Lågtryck Banjonippel rak16mm / SL 10mm
Partnumber:
NK08RN16
5 st
Min. order quantity is:
Adapter Banjo, Utv-M12L, Banjo för G 1/4''
150-12L-04
Presskoppling 45° UNF Inv-3/8''-24 IR AN3 Ø1/8''
BR-61170303
Slangnippel Lågtryck 90B Inv M16x1,5 / SL 9,5mm
NK08DKM1690
Slangnippel Lågtryck Rak Rörstuds 12 mm /SL 12 mm
NK10BE12
10 st
Presskoppling MM Inv-M12x1.5 IR sfärisk AN4 Ø1/8''
INV 1/8 RAK BSP
INV 1/8 RAK BSP
M10x1 ir conv.
M10x1 ir conv.
3/8-24UF CONV
3/8-24UF CONV
Slangnippel Lågtryck 90BRörstuds 90B 8mm / SL 8 mm
NK06BE0890
5 st
Lödadapter Banjo Ø10, Ring 14mm
BLL10DIN7642
10 st
Slangnippel Lågtryck 90B Inv M12x1,5 / SL 6mm
NK04DKM1290
Slangnippel Lågtryck Rak Plan utv M22x1.5 / SL 12,5 mm
NK13ENM22
Lock-On Koppling Rak, Inv-M16x1.5 10L, Rörlig mutter
6LOC10FDLX
Slangnippel Lågtryck Rak Rörstuds 10 mm / SL 8 mm
NK06BE10
Slangnippel Lågtryck Banjonippel rak 14mm / SL 8 mm
NK06RN14
Slangnippel Lågtryck Banjonippel rak 14mm /SL 10mm
NK08RN14
Slangnippel Lågtryck Rak Nippel rak utv.G 3/8 / SL 8 mm
NK06EN10
T-Nippel 8mm, Stål
T-Nippel 8mm, Stål
TS-08-ST
Slangnippel Lågtryck Rak UG3/4 SL3/4
NK20EN20
Adapter Banjo, Utv-M12L, Banjo för G 3/8''
150-12L-06
Lödadapter Banjo Ø6, Ring 10mm
Lödadapter Banjo Ø6, Ring 10mm
BLL06DIN7642
Presskoppling UNF Inv-3/8''-24 IR AN3 Ø1/8''
Presshylsa 1/8
Presshylsa 1/8
Banjo 10mm 20GR
Banjo 10mm 20GR
Slangnippel Lågtryck Rak Nippel rak.utv.G1/8 / SL 6 mm
NK04EN02
Banjo 10mm 35grader
Banjo 10mm 35grader