12G18MDL
Package size:
10 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
16 variants
Chosen variant:
12G18MDL
Presskoppling Rak, Ø3/4'', Utv-M26-DKL-18
Specifications
Dimensions and shipping
A
78 mm
Arbetstryck
28 MPa
B
27 mm
D
3/4"
DN
20 mm
Diameter rör
18 mm
Gänga utv.
M26x1,5
H
27 mm