IOX024-120, FINAL ASM
…
Läs mer
Artikelnummer:
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
4 varianter
Utvald variant:
Expansionsmodul IOX012-110, Final Asm
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Antal CAN bussar
1
Antal inngångar
8
Antal stifter
24
Antal utgange
8
Matarspänning max.
36 V
Matarspänning min.
9 V
Märke namn
Danfoss
Skyddsklass
IP 67
Strömutgång max.
24 A
Temperatur omgivning max.
+70 °C
Temperatur omgivning min.
-40 °C