Spole H16-24D-29W-FL-DB Diod
Partnumber:
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
Brand Name
Danfoss
Comment
Med diod
Current type
DC
Diameter inner
16.1 mm
Length
49.8 mm
Model
H16
Model code
H16-24D-29W-FL-DB
Plug type
Ledningar
Power W
29 W
Protection class
IP 69K
Voltage
24 V