10LOC10FBSPPX-SY
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
10LOC10FBSPPX-SY
Lock-On Koppling Rak, Inv-G 5/8'', Rörlig mutter, Syrafast
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Märke namn
Hydraspecma
Pakke str.
Stregkode
340472
Brutto vægt
0,109 Kg
Netto vægt
0,109 Kg
Oprindelsesland
esp
Produkt information
Artikel datablad
Andre kigger på
M10x1 UR 90 CONV
M10x1 UR 90 CONV
Varenummer:
BR-61953103
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
Slangnippel Lågtryck Banjonippel rak16mm / SL 10mm
Varenummer:
NK08RN16
5 st
Min. bestillingsenhed er:
Adapter Banjo, Utv-M12L, Banjo för G 1/4''
150-12L-04
Presskoppling 45° UNF Inv-3/8''-24 IR AN3 Ø1/8''
BR-61170303
Slangnippel Lågtryck 90B Inv M16x1,5 / SL 9,5mm
NK08DKM1690
Slangnippel Lågtryck Rak Rörstuds 12 mm /SL 12 mm
NK10BE12
10 st
Presskoppling MM Inv-M12x1.5 IR sfärisk AN4 Ø1/8''
3/8-24UF CONV
3/8-24UF CONV
Slangnippel Lågtryck 90BRörstuds 90B 8mm / SL 8 mm
NK06BE0890
5 st
INV 1/8 RAK BSP
INV 1/8 RAK BSP
M10x1 ir conv.
M10x1 ir conv.
Slangnippel Lågtryck Rak Nippel rak utv.G 3/8 / SL 8 mm
NK06EN10
Slangnippel Lågtryck Banjonippel rak 14mm / SL 8 mm
NK06RN14
10 st
Slangnippel Lågtryck 90B Inv M12x1,5 / SL 6mm
NK04DKM1290
Slangnippel Lågtryck Banjonippel rak 14mm /SL 10mm
NK08RN14
Adapter Banjo, Utv-M12L, Banjo för G 3/8''
150-12L-06
Slangnippel Lågtryck Rak UG3/4 SL3/4
NK20EN20
Lock-On Koppling Rak, Inv-M16x1.5 10L, Rörlig mutter
6LOC10FDLX
Lödadapter Banjo Ø6, Ring 10mm
Lödadapter Banjo Ø6, Ring 10mm
BLL06DIN7642
Lödadapter Banjo Ø10, Ring 14mm
BLL10DIN7642
T-Nippel 8mm, Stål
T-Nippel 8mm, Stål
TS-08-ST
Slangnippel Lågtryck Rak Rörstuds 10 mm / SL 8 mm