10GS20FDHORX45
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
9 varianter
Valgt variant:
10GS20FDHORX45
Presskoppling GS 45°, Ø5/8'', Inv-M30-DKO-20S
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
121,6 mm
B
71,3 mm
D
5/8"
Diameter rør
20 mm
E
24,9 mm
H
36 mm
Korrosions resistens
500 hours salt spray ASTM B-117
Materiale
Stål
Model kode
10GS-20FDHORX45
Mærke navn
Gates
Overfladebehandling
TuffCoat™
Pakningsmateriale
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Serie
S
Slangekoblingstype
Till lös hylsa
Slangestørrelse
5/8 "
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tilspændingsmoment
105 - 115 Nm