10G18MDL
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
16 varianter
Valgt variant:
10G18MDL
Presskoppling Rak, Ø5/8'', Utv-M26-DKL-18
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
A
64 mm
Arbejdstryk
28 MPa
B
26,5 mm
D
5/8"
DN
16 mm
Diameter rør
18 mm
Gevind udvendig
M26x1,5
H
27 mm