1056-06-L1000
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
13 varianter
Utvald variant:
1056-06-L1000
Rörförlängning Utv-R 3/8'' L=1000 mm
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Angle
0 °
L
1000 mm
Thread outer
G 3/8 BSP
Pakke str.
Stregkode
435330
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
deu
Produkt information
Artikel datablad
Andre kigger på
LOCK PRESSAL MED KEDJA 63MM
LOCK PRESSAL MED KEDJA 63MM
Varenummer:
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
Varenummer:
2 st
Brandkoppling Pressal SL 76mm
Brandkoppling Pressal SL 76mm