08G16MDH
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
12 varianter
Valgt variant:
08G16MDH
Presskoppling Rak, Ø1/2'', Utv-M24-DKS-16
Specifications
Dimensions and shipping
A
69 mm
B
31,5 mm
D
1/2"
DN
12 mm
Diameter rör
16 mm
Gänga utv.
M24x1,5
H
27 mm