08G15MSP
Pakke str.:
50 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
8 varianter
Valgt variant:
08G15MSP
Presskoppling Rak, Ø1/2'', Studs 15 mm
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
77,3 mm
B
39,8 mm
D
1/2"
DN
12 mm
I
15 mm