08G12FJX90S
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
19 varianter
Utvald variant:
08G12FJX90S
Presskoppling 90°, Ø1/2'', Inv-JIC-3/4''
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
108,7 mm
B
71,2 mm
DN
12 mm
E
48 mm
H
32 mm