04G14DBJ
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
11 varianter
Valgt variant:
04G14DBJ
Presskoppling, Ø1/4'', Banjo-M14
Specifications
Dimensions and shipping
A
56,3 mm
Arbetstryck
20 MPa
B
30,3 mm
D
1/4"
DN
6 mm
Diameter banjo
14 mm
F
68,3 mm
Modell kod
4G-14DBJ
Märke namn
Gates
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
500 hours salt spray ASTM B-117
Slangdimension
1/4 "
Slangkopplingstyp
Med hylsa
Tillverkningsmaterial
Stål
Vinkel
0 °
X
14,1 mm