04G10MDH
Förpackningsstorlek:
10 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
12 varianter
Utvald variant:
04G10MDH
Presskoppling Rak, Ø1/4'', Utv-M18-DKS-10
Specifications
Dimensions and shipping
A
52,5 mm
B
26,5 mm
DN
6 mm
Diameter rör
10 mm
Gänga utv.
M18x1,5
H
19 mm