0.75KW1500B3B5-AL-B
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
4 variants
Chosen variant:
0.75KW1500B3B5-AL-B
Elmotor T3A80B-4, IE3 0.75kW 1420rpm
Specifications
Dimensions and shipping
Axel diameter
19 mm
Diameter fläns
200 mm
Effekt
1 Hk
Effekt
0.75 kW
Effektivitetsklass
IE2
Montagetyp
B3/B5
Motor byggstorlek
80 IEC
Rotationshastighet vid 50 Hz
1440 rpm
Spänning
230, 400 V