12GS22FDLORX90
Pakkauskoko:
1 kpl
Pienin tilausmäärä on:
1 kpl
KATSO MUUT VARIANTIT
2 varianttia
Valittu variantti:
12GS22FDLORX90
Letkuliitin DKOL sk 90° Gates M30x2,0-3/4"
Katso myös (1)
Holkki GS spiraali EFG4/5/6K Gates 3/4"
Artikelnummer:
12GS1F-4
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
126 mm
B
75 mm
D
3/4"
DN
20 mm
E
62 mm
H
36 mm
Kiristysmomentti
105 - 115 Nm
Korroosionkestävyys
500 hours salt spray ASTM B-117
Kulma
90 °
Letkun kytkentätyyppi
Erilliselle holkille
Letkunhalkaisija sis.
3/4 "
Lämpötila max.
+100 °C
Lämpötila min.
-35 °C
Mallikoodi
12GS-22FDLORX90
Materiaali
Teräs
Pinta
TuffCoat™
Putken halkaisija
22 mm