XWEE28LR
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
17 varianter
Valgt variant:
XWEE28LR
Stud elbow adjustable 90° - ø28L x 1" BSP
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rør
28 mm
Model kode
FI-WEE-28LR-OK-B-W3
Mærke navn
Stauff
Serie
L
Sikkerhedsfaktor
4
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tryk maks.
160 bar
Vinkel
90 °
Package size
10 st
Barcode
240586
Gross weight
Kg
Net weight
0,506 Kg
Country of origin
deu
Intrastat code
Product information