XWEE25SM
SE ANDRA VARIANTER
8 varianter
Utvald variant:
XWEE25SM
Adapter 90° 25S, Utv-M 33x2, Ställbar
Tillbehör (2)
D25S cutting ring ø25
Artikelnummer:
DPR25S
Mutter 25S (M36x2)
Artikelnummer:
M25S
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Angle
90 °
Brand Name
Stauff
Corrosion resistance
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Diameter pipe
25 mm
Material
Steel
Model code
XBE25MSOAZN
Pressure max.
160 bar
Safety factor
4
Sealing material
NBR
Series
S
Surface treatment
Zinc-Nickel plated
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C