XTEE28LR
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
20 varianter
Utvald variant:
XTEE28LR
Stud branch tee stilbar - ø28L x 1" BSP
Accessories (1)
Omløber - ø28L - M36x2
Artikelnummer:
M28L
Specifikationer
Dimensioner och frakt
D1
28 mm
D3
20 mm
D4
40,8 mm
Diameter rør
28 mm
Dimension D4
40.8 mm
Gevind udvendig
G 1 BSP
Gevind udvendig metrisk
M36x2
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
L
38 mm
L1
47 mm
L2
30,5 mm
L3
44 mm
L4
15 mm
Materiale
Steel
Model kode
FI-TEE-28LR-OK-B-W3
Mærke navn
Stauff
Overfladebehandling
Zinc-Nickel plated
Pakningsmateriale
NBR
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
S1
36 mm
S2
41 mm
S3
41 mm
Serie
L
Sikkerhedsfaktor
4
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Thread T
G 1 BSP
Tilspændingsmoment
370 Nm
Tryk maks.
160 bar
Type
Forged
d2
24 mm
Förpackningsstorlek
Streckkod
307015
Bruttovikt
0,23 Kg
Nettovikt
0,23 Kg
Ursprungsland
DEU
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Måttskiss