XTEE12LM
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
10 varianter
Utvald variant:
XTEE12LM
Adapter T 12L, Utv-M 16x1.5, Ställbar
Accessories (2)
Cutting ring - ø12L
Partnumber:
DPR12LS
Nut - ø12L - M18x1.5
Partnumber:
M12L
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter pipe
12 mm
Model code
XCE12MLOAZN
Pressure max.
315 bar
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C