XRHZ38SRED
Förpackningsstorlek:
3 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
10 varianter
Utvald variant:
XRHZ38SRED
Check valve (->) - ø38S x 1.1/2" BSP - 1 bar - WD seal
Accessories (3)
D38S cutting ring ø38
Varenummer:
DPR38S
Dobbelt skærering WDDS - ø38S - pakning
Varenummer:
FIWDDS38S
M38S nut ø38 M52x2
M38S
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
Stauff
Diameter pipe
38 mm
Material
Steel
Model code
FI-RVZ-38SR-WD-B-W3-1
Pressure max.
250 bar
Pressure opening
1 bar
Safety factor
2.5
Series
S
Temperature max.
+90 °C
Temperature min.
-20 °C
Thread
G 1.1/2 BSP
Pakke str.
3 st
Stregkode
318532
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
1,434 Kg
Oprindelsesland
deu
Intrastat varekode
Produkt information