XRHZ35LRED
Förpackningsstorlek:
3 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
10 varianter
Utvald variant:
XRHZ35LRED
Check valve (->) - ø35L x 1.1/4" BSP - 1 bar - WD seal
Tillbehör (1)
Skärring 35L
Partnumber:
DPR35L
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Stauff
Corrosion resistance
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Diameter pipe
35 mm
Model code
FI-RVZ-35LR-WD-B-W3-1
Pressure max.
250 bar
Pressure opening
1 bar
Series
L
Temperature max.
+90 °C
Temperature min.
-20 °C
Thread
G 1.1/4 BSP
Package size
3 st
Barcode
414631
Gross weight
0,106 Kg
Net weight
0,106 Kg
Product information