XRHZ25SRED
Förpackningsstorlek:
10 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
10 varianter
Utvald variant:
XRHZ25SRED
Check valve (->) - ø25S x 1" BSP - 1 bar - WD seal
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rör
25 mm
Gänga
G 1 BSP
Modell kod
FI-RVZ-25SR-WD-B-W3-1
Märke namn
Stauff
Serie
S
Säkerhetsfaktor
2.5
Temperatur max.
+90 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tillverkningsmaterial
Steel
Tryck max.
250 bar
Tryck ôppning
1 bar
Förpackningsstorlek
10 st
Streckkod
318475
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
0,531 Kg
Ursprungsland
deu
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Länkar
Product catalog
Product catalog
Köps ofta tillsammans med
Adapter Rak, Utv-G 1/2'', Utv-G 1/2''
Artikelnummer:
50 st
Adapter Rak, Utv-G 3/8'', Utv-G 3/8''
Artikelnummer:
50 st
Presskoppling Rak Utv-G 1/2'' Ø1/2''
200 st
Adapter Rak, Utv-G 3/8'', Utv-G 1/2''
100 st
300 st
Adapter Rak, Utv-G 1/2'', Utv-G 3/4''
25 st
Adapter Rak, Utv-G 1/4'', Utv-G 1/4''
250 st
Adapter Rak, Utv-G 3/4'', Utv-G 3/4''
25 st
Adapter Rak, Utv-G 1/4'', Utv-G 3/8''
200 st
Adapter Rak, Utv-G 3/4'', Utv-G 1''
16 st
Adapter Rak, Utv-G 1'', Utv-G 1''
Adapter Rak, Utv-G 1'', Utv-G 1.1/4''
30 st
Presskoppling Rak Utv-G 1'' Ø1''
Adapter Rak, Utv-G 1/2'', Utv-G 1''
20 st
Adapter Rak, Utv-G 1/4'', Utv-G 1/2''
70 st
Adapter Rak, Utv-G 1.1/4'', Utv-G 1.1/4''
8 st
Presskoppling Rak Utv-G 1'' Ø3/4''
150 st
500 st
Adapter Rak, Utv-G 2.1/2'', Utv-G 2.1/2''
1 st
Adapter Rak, Utv-G 2'', Utv-G 2''
4 st
Adapter Rak, Utv-G 3/8'', Utv-G 3/4''
Adapter Rak, Utv-G 1/8'', Utv-G 1/8''
Adapter Rak, Utv-G 2'', Utv-G 2.1/2''
Andra tittar på
Backventil VU G1" 8 bar
Backventil VU G1" 8 bar
VU-100-8BAR
Backventil OM, G1", 5bar, 350bar