XGE35LU1516
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
30 varianter
Valgt variant:
XGE35LU1516
Adapter 35L, UNF1.5/16''
Tilbehør (1)
Alternativer (1)
Reservedele (1)
Omløber - ø35L - M45x2
Partnumber:
M35L
Indskruning - ø35L x 1.5/8" UNF
Partnumber:
FXGE35L1516U
O-ring, Utv-UNF 1.5/16''
OUN-16
Specifications
Dimensions and shipping
D1
22 mm
D2
21,5 mm
Diameter rör
35 mm
Dimension i
15 mm
Gevind T
1.5/16-12 UNF
Gänga utv.
1.5/16-12 UNF
Gänga utv. metrisk
M45x2
L
43 mm
L1
54 mm
L2
17,5 mm
Modell kod
XA35L151612UZN
Märke namn
Stauff
Packningsmaterial
NBR
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Rostbeständighet
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
S1
46 mm
S2
50 mm
Serie
L
Säkerhetsfaktor
4
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tillverkningsmaterial
Steel
Tryck max.
250 bar
Vinkel
0 °
Ytskiktbehandling
Zinc-Nickel plated
i
15 mm
Åtdragning moment
150 Nm