XGE25SR34
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
17 varianter
Valgt variant:
XGE25SR34
Stud fitting - ø25S x 3/4" BSP
Tilbehør (1)
Omløber - ø25S - M36x2
Artikelnummer:
M25S
Specifikationer
Dimensioner och frakt
D1
25 mm
Diameter rør
25 mm
Dimension i
16 mm
Gevind udvendig
G 3/4 BSP
Gevind udvendig metrisk
M36x2
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
L
51 mm
L1
63 mm
L2
23 mm
Materiale
Steel
Model kode
XA25SR34ZN
Mærke navn
Stauff
Overfladebehandling
Zinc-Nickel plated
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
S1
41 mm
S2
46 mm
Sekskant
41 mm
Serie
S
Sikkerhedsfaktor
2.5
Temperatur maks.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Thread T
G 3/4 BSP
Tryk maks.
400 bar
Vinkel
0 °
d2
16 mm
i
16 mm
Förpackningsstorlek
10 st
Streckkod
131563
Bruttovikt
0,24 Kg
Nettovikt
0,24 Kg
Ursprungsland
DEU
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Måttskiss
Stud fitting - ø25S x 3/4" BSP
Product datasheet
3D-fil
Obs: För att öppna 3D-filer krävs ett program som stöder filformatet
Frequently bought together with
Snabbkoppling Hane Nito 3/4'', Ø 19mm
Partnumber:
Package size:
1 st
Snabbkoppling Hona Nito 3/4'', Inv-G 3/4''
Partnumber:
Package size:
Koppling Övergång Nito, Utv-G 3/4'', Inv-G 1/2''
Snabbkoppling RF hona UNF 3/4"
Snabbkoppling RF hona UNF 3/4"
RF08TD12FN
Snabbkoppling Hane Nito 3/4'', Inv-G 3/4''
Snabbkoppling Hona Nito, inv-G3/4 med backventil
Snabbkoppling Hona Nito 3/4'', Ø 19mm
Snabbkoppling RF Hane UNF 3/4"
Snabbkoppling RF Hane UNF 3/4"
RF08TD12MN
Snabbkoppling Hane Nito 3/4'', Utv-G 3/4''
Snabbkoppling Hona ST Inv-G3/4'' MSG NBR
6S31BS
Snabbkoppling Hona Nito, Saftey Ø 3/4''
Snabbkoppling Hane Nito 3/4'', Inv-G 1/2''
Snabbkoppling Hane Nito 3/4'', Utv-G 1/2''
Snabbkoppling Hane Nito 3/4'', Ø 12mm