XGE10SU34
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
22 varianter
Valgt variant:
XGE10SU34
Stud fitting - ø10S x 3/4" UNF
Specifications
Dimensions and shipping
Angle
0 °
Brand Name
Stauff
Diameter pipe
10 mm
Material
Steel
Model code
FI-GE-10S3/4U-B-W3
Pressure max.
630 bar
Series
S
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C
Thread outer
3/4-16 UNF
Package size
Barcode
439514
Gross weight
Kg
Net weight
0,065 Kg
Country of origin
deu
Intrastat code
Product information
Stud fitting - ø10S x 3/4" UNF
Product datasheet
Frequently bought together with
Snabbkoppling Hane Nito 3/4'', Ø 19mm
Partnumber:
Package size:
Min. order quantity is:
Snabbkoppling Hona Nito 3/4'', Inv-G 3/4''
Partnumber:
Min. order quantity is:
Koppling Övergång Nito, Utv-G 3/4'', Inv-G 1/2''
Snabbkoppling RF hona UNF 3/4"
Snabbkoppling RF hona UNF 3/4"
RF08TD12FN
Snabbkoppling Hane Nito 3/4'', Inv-G 3/4''
Snabbkoppling Hona Nito, inv-G3/4 med backventil
Snabbkoppling Hona Nito 3/4'', Ø 19mm
Snabbkoppling RF Hane UNF 3/4"
Snabbkoppling RF Hane UNF 3/4"
RF08TD12MN
Snabbkoppling Hane Nito 3/4'', Utv-G 3/4''
Snabbkoppling Hona ST Inv-G3/4'' MSG NBR
6S31BS
Snabbkoppling Hona Nito, Saftey Ø 3/4''
Snabbkoppling Hane Nito 3/4'', Inv-G 1/2''
Snabbkoppling Hane Nito 3/4'', Utv-G 1/2''
Snabbkoppling Hane Nito 3/4'', Ø 12mm