XGE06LN14
Förpackningsstorlek:
100 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
20 varianter
Utvald variant:
XGE06LN14
Stud fitting - ø6L x 1/4" NPT
Tilbehør (1)
Cutting ring - ø06L
Varenummer:
DPR06LS
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Angle
0 °
Brand Name
Stauff
D1
6 mm
D2
4 mm
Diameter pipe
6 mm
Dimension i
15.5 mm
L
30 mm
L1
38 mm
L2
23 mm
Material
Steel
Model code
FI-GE-06L1/4N-W3
Pressure max.
315 bar
S1
17 mm
S2
14 mm
Series
L
Temperature max.
+120 °C
Temperature min.
-40 °C
Thread T
1/4 NPT
Thread outer
1/4 NPT
i
15,5 mm