XDGWEV35LRED
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
6 varianter
Valgt variant:
XDGWEV35LRED
Swivel Elbow 35L - G1.1/4 ED
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Angle
90 °
Brand Name
Stauff
Diameter pipe
35 mm
Material
Steel
Model code
FI-DGWE-35LR-WD-B-W66
Pressure max.
100 bar
Sealing material
NBR
Series
L
Surface treatment
Zinc-Nickel plated
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C
Thread outer
G 1.1/4 BSP
Pakke str.
Stregkode
433740
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
deu
Produkt information
Swivel Elbow 35L - G1.1/4 ED
Product datasheet
Andre kigger på
Svirvel 3/8* BSP 150 bar Hydraulik 100 rpm. 35 ltr. AI
Varenummer:
9100-06-SY
Min. bestillingsenhed er:
Swivel 3/8 BSP 400 bar Hydr. Male x female elbow
Varenummer:
60 st
Swivel 2 BSP 50 bar Hydraulics 60 rpm
Svivel 90, Utv/Utv-BSPP 1/2'' (Paketartikel)
SZ90-P08M-P08M
Svivel 90° Inv/Utv-G1.1/4'', Syrafast
9100-20-SY
Swivel 1 BSP 300 bar Hydr. Male x female elbow