XDGWEV22LRED
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
XDGWEV22LRED
Svivelbanjo 22L - G3/4 ED
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rör
22 mm
Gänga utv.
G 3/4 BSP
Modell kod
FI-DGWE-22LR-WD-B-W66
Märke namn
Stauff
Packningsmaterial
NBR
Serie
L
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
160 bar
Vinkel
90 °
Ytskiktbehandling
Zink-Nickel
Package size
Barcode
433737
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
deu
Product information
Artikel datablad
Others has been looking for
Svivel Rak Inv/Utv-G1/2''
Svivel Rak Inv/Utv-G1/2''
Partnumber:
Package size:
25 st
Min. order quantity is:
Svivel Rak Inv/Utv-G3/4''
Svivel Rak Inv/Utv-G3/4''
Partnumber:
15 st
Min. order quantity is:
Svivel 90° Inv/Utv-G3/4''
Svivel 90° Inv/Utv-G3/4''
5 st
SVIVEL INV-R 1/4'' -3/8'' MÄSSING, WP250BAR
250
Svivel 90° Inv/Utv-G1/2''
Svivel 90° Inv/Utv-G1/2''
30 st
Svivel Rak, Utv/Utv-ORFS 1.7/16''-12 420 BAR
SZ-S16M-S16M
Svivel 90° Inv/Utv-G1''
Svivel 90° Inv/Utv-G1''
15 st
Svivel 3/8'', för högtrycksvatten 90°C, max 220bar, Rostfri
Svivelbanjo 16S - M22x1.5 ED
Svivelbanjo 16S - M22x1.5 ED
XDGWEV16SMED
Svivel 1/4'', för högtrycksvatten 90°C, max 220bar, Rostfri
Svivel 3/8'', för högtrycksvatten 90°C, Mässing