XDGWEV12LRED
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
13 varianter
Valgt variant:
XDGWEV12LRED
Swivel Elbow 12L - G3/8'' ED
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Angle
90 °
Brand Name
Stauff
Diameter pipe
12 mm
Material
Steel
Model code
FI-DGWE-12LR-WD-B-W66
Pressure max.
250 bar
Sealing material
NBR
Series
L
Surface treatment
Zinc-Nickel plated
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C
Thread outer
G 3/8 BSP
Förpackningsstorlek
Streckkod
433705
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
deu
Produktinformation
Swivel Elbow 12L - G3/8'' ED
Product datasheet
Andre kigger på
Svivel Rak Inv/Utv-G1/2''
Svivel Rak Inv/Utv-G1/2''
Varenummer:
Pakke str.:
25 st
Min. bestillingsenhed er:
Svivel Rak Inv/Utv-G3/4''
Svivel Rak Inv/Utv-G3/4''
Varenummer:
15 st
Svivel 90° Inv/Utv-G3/4''
Svivel 90° Inv/Utv-G3/4''
5 st
SVIVEL INV-R 1/4'' -3/8'' MÄSSING, WP250BAR
250
Svivel 90° Inv/Utv-G1/2''
Svivel 90° Inv/Utv-G1/2''
30 st
Svivel Rak, Utv/Utv-ORFS 1.7/16''-12 420 BAR
SZ-S16M-S16M
Svivel 90° Inv/Utv-G1''
Svivel 90° Inv/Utv-G1''
15 st
Svivel 3/8'', för högtrycksvatten 90°C, max 220bar, Rostfri
Svivelbanjo 16S - M22x1.5 ED
Svivelbanjo 16S - M22x1.5 ED
XDGWEV16SMED
Svivel 1/4'', för högtrycksvatten 90°C, max 220bar, Rostfri
Svivel 3/8'', för högtrycksvatten 90°C, Mässing