WPN19TQAB
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
2 variants
Chosen variant:
WPN19TQAB
Snabbkoppling Hona, Typ Gardena med ventil, Klämhylsa Ø19 mm
Accessories (4)
Vattenslang Alfaflex 19/25,5, 100m
Varenummer:
AF19-100M
Vattenslang Alfaflex 19/25,5, 25m
Varenummer:
AF19-25M
Ställbart strålmunstycke i msg med "Gardena" typ anslutning
WSD-S
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Area of use
Water
Brand Name
Ludecke
Diameter hose outer min.
27 mm
Flow max.
42 lpm
Hose spigot
19 mm
Material
Brass
Material quality
MS 58
Model code
WPI 19 TQAB
Pressure max.
16 bar
Sealing material
HNBR, NBR
Surface treatment
Nickel-plated
Temperature max.
+95 °C
Temperature min.
-25 °C