VAU1/2/250
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
5 variants
Chosen variant:
VAU1/2/250
Kaksoispaineenraj.venttiili R1/2"
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
OM Oleodinamica Marchesini
Contamination level max.
20/18/15 - ISO 4406
Flow rate nominal LMin
70 lpm
Material
Steel
Oil viscocity recommended
N/A cSt
Pressure max.
350 bar
Pressure setting max.
250 bar
Pressure setting min.
50 bar
Thread
G 1/2 BSP
Pakke str.
Stregkode
430343
Brutto vægt
1,142 Kg
Netto vægt
1,142 Kg
Oprindelsesland
IT
Produkt information
50-250bar 70l/min R1/2"
Product datasheet
Andre kigger på
Check valve (<-) - ø15L x 1/2" BSP - 1 bar - WD seal