UNC38-112ZN
Pakke str.:
1 set
Min. bestillingsenhed er:
1 set
SE ANDRE VARIANTER
4 varianter
Valgt variant:
UNC38-112ZN
Bolts (4) for SAE flanges - 10.9 ZiNi - UNC 3/8" x 1.1/2"
Specifications
Dimensions and shipping
Bultgänga
3/8 UNC
Längd
38 mm
Materialkvalitet
St. 10.9
Märke namn
Havit
Standard
ASA B18.3 - grade 10
Tillverkningsmaterial
Steel
Ytskiktbehandling
Zinc-Nickel plated
Package size
Barcode
421735
Gross weight
0,01 Kg
Net weight
0,01 Kg
Country of origin
DEU
Intrastat code
Product information
Others has been looking for
SAE fläns L-block 3000 PSI
SAE fläns L-block 3000 PSI
Partnumber:
BF-L-306
Package size:
1 st
Adapter SAE L 1.1/2" 3000 Psi
Adapter SAE L 1.1/2" 3000 Psi
Partnumber:
BC-L-305
1 st
BF-L-305
Bolts (4) for SAE flanges - UNC
UNC516-114ZN
Adapter SAE T 1" 3000 Psi
Adapter SAE T 1" 3000 Psi
BC-T-303
SAE L-block 1" 6000 Psi Max 350bar
BC-L-603-W66
BC-T-604
SAE T-block 1" 6000 Psi Max 350bar