TSLK8108PPG
Package size:
1 par
Min. order quantity is:
1 par
SEE OTHER VARIANTS
55 variants
Chosen variant:
TSLK8108PPG
Heavy clamp ø108 - Green PP - DIN 6 Heavy
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Antal bultar
2
Bredd
80 mm
D1
108 mm
Diameter rör
108 mm
Färg
Green
Grupp Stauff
8S
H
168 mm
L1
206 mm
L2
168 mm
Modell kod
80108-PP
Märke namn
Stauff
S
2 mm
Standard DIN
DIN 3015 part 2
Temperatur max.
+90 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Polypropylene
Typ
Profiled
Pakke str.
Stregkode
251218
Brutto vægt
1,01 Kg
Netto vægt
1,01 Kg
Oprindelsesland
DEU
Intrastat varekode
Produkt information
Målskitse
Heavy series pipe clamp.
Links
Product catalog
Product catalog
Andre kigger på
Rörklamma Komplett Gummi Insats Ø40mm DIN3015 Tunga Serien
Varenummer:
RI6040PPR
Pakke str.:
1 st
Heavy clamp ø70 - Green PP - DIN 4 Heavy
Varenummer:
TSLK6070PP
Steel bolt DIN931 - 8.8 FZB
Steel bolt DIN931 - 8.8 FZB
AS5S
50 st
Insexskruv M6x90, Lätta Serien, Rostfri
IS7-RO
1 st
Rörklamma Ø10mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen