STOPFUSAE25
Package size:
10 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
9 variants
Chosen variant:
STOPFUSAE25
Säkerhetswire Stopflex SAE Ø25
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter bolthul
25,0 mm
Diameter ring
25 mm
Længde
550 mm
Materialetykkelse
8 mm
Mærke navn
OP Srl
Tryk maks.
350 bar