STOPFUSAE2105
Package size:
10 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
9 variants
Chosen variant:
STOPFUSAE2105
Säkerhetswire Stopflex SAE Ø10.5
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
OP Srl
Diameter Bolt hole
10,5 mm
Diameter ring
10.5 mm
Length
300 mm
Material thickness
4 mm
Pressure max.
420 bar