ST-RDR-125
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
10 st
SE ANDRE VARIANTER
5 varianter
Valgt variant:
ST-RDR-125
Safe-Strip with eyelet 540mm bundel max. 125mm
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Safeplast
Color
Black
Diameter max.
125 mm
Length
540 mm
Material
Polypropylene
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Width
25 mm
Förpackningsstorlek
Streckkod
362253
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
FIN
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Flexible hose straps with Velcro® lock. For many different purposes. With ring..
Frequently bought together with
Presshylsa 0022 1/2'', Skalfri
Presshylsa 0022 1/2'', Skalfri
Partnumber:
Package size:
50 st
Partnumber:
Package size:
50 st
25 st
25 st
150 st
20 st
500 st
350 st
Presskoppling Rak Utv-G 1/2'' Ø1/2''
200 st
100 st
300 st
Presskoppling 90° DKOL M18x1,5, SL3/8''
200 st
Presskoppling utvändig DKL M18x1.5 SL3/8''
250 st
PRESSNIPPEL 4710 UM22 SL1/2
PRESSNIPPEL 4710 UM22 SL1/2
250 st
Adapter 15L, G1/2'' ED
Adapter 15L, G1/2'' ED
XGE15LRED
100 st
PRESSNIPPEL 4792 IM30 SL3/4
PRESSNIPPEL 4792 IM30 SL3/4
PRESSNIPPEL 4792 IM14 SL1/4
PRESSNIPPEL 4792 IM14 SL1/4
Presskoppling 90° DKOL M22x1,5, SL1/2''
125 st
Adapter 16S, G1/2'' ED
Adapter 16S, G1/2'' ED
XGE16SRED
75 st
Adapter 12L, G3/8'' ED
Adapter 12L, G3/8'' ED
XGE12LRED
150 st
PRESSNIPPEL 4792 IM36 SL1
PRESSNIPPEL 4792 IM36 SL1
Adapter 12L, G1/4'' ED
Adapter 12L, G1/4'' ED
XGE12LR14ED
Presskoppling Rak Utv-G 1'' Ø1''
Presskoppling utvändig DKL M36x2 - SL1''
Adapter 28L, G1'' ED
Adapter 28L, G1'' ED
XGE28LRED
Others has been looking for
Black strap - 25x750mm
Black strap - 25x750mm
PR-2501
Black strap - 25x500mm
Black strap - 25x500mm
PR-2500
Red Pyrojacket dia. 13mm
Red Pyrojacket dia. 13mm
PJ-08
20 m
Red Pyrojacket dia. 41mm
Red Pyrojacket dia. 41mm
PJ-26
20 m
Red Pyrojacket dia. 63mm
Red Pyrojacket dia. 63mm
PJ-40
Red Pyrojacket dia. 89mm
Red Pyrojacket dia. 89mm
PJ-56
Red Pyrojacket dia. 32mm
Red Pyrojacket dia. 32mm
PJ-20
SKYDDSTAPE PYROSIL B=38mm (Rulle L=11m) Pris per meter
PST-24
11 m
Tulisuojusteippi Pyrojacket
Tulisuojusteippi Pyrojacket
PST-16
11 m
Black strap - 25x1000mm
Black strap - 25x1000mm
PYROTAPE 25MM (En rulle=15m)
PYROTAPE 25MM (En rulle=15m)
PT-01
1 rl
Böj och handskydd 1/4'' Ø15mm, Blå
PWG04B
1 st
Böj och handskydd 1/2'' Ø22.5mm, Blå
PWG08B
1 st
50mm MSHA Safe-Sleeve - Black
50mm MSHA Safe-Sleeve - Black