SPGU114E30
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
10 st
SE ANDRE VARIANTER
15 varianter
Valgt variant:
SPGU114E30
Konsolklamma Enkel, Ø114 mm
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Tillverkningsmaterial
Steel
Ytskiktbehandling
Electro zinc plated
Förpackningsstorlek
Streckkod
164731
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
pol
Produktinformation
Konsolklamma Enkel, Ø114 mm
Andre kigger på
Konsolklamma Enkel, Ø120-125 mm, Tunga Serien
Varenummer:
SPGU120E30
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
Varenummer:
SPGU90E30
Konsolklamma, Ø146-157 mm, Lätta Serien
LPGU146157
LPGU109117
Konsolklamma Enkel, Ø95 mm, Tunga Serien
HP80
SPGU150E30
Konsolklamma Dubbel, Ø170-185 mm, Tunga Serien
SPGU180D30
Konsolklamma Enkel, Ø120 mm, Tunga Serien