SP106.4/06.4PPGDASMW4
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
21 varianter
Utvald variant:
SP106.4/06.4PPGDASMW4
Rörklamma Komplett Ø6.4mm DIN3015 Dubbla Serien Polypropylen
Specifications
Dimensions and shipping
A
3 mm
B
16,5 mm
Brand Name
Stauff
C
37 mm
Color
Green
D
41 mm
DIN size
1
Diameter pipe
6,4 mm
Dimension F
36 mm
E
37 mm
G
34 mm
Group Stauff
1D
H
20 mm
Material
Polypropylene, Steel
Material quality
1.4305 / AISI303
Number of bolts
1
Standard DIN
DIN 3015 part 3
Surface treatment
Zinc-Nickel plated
Temperature max.
+90 °C
Temperature min.
-30 °C
Torque tightening
5 Nm
Type
Profiled
Package size
Barcode
347008
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
deu
Product information
Measure sketch
Rörklamma Komplett Ø6.4mm, DIN 3015-3, Dubbla Serien
Product datasheet
Others has been looking for
Täckplatta 12.7-26.9mm, Tunga Dubbla Serien
Partnumber:
DPAD4S
Package size:
KLAMMER DOBLE 6MM
KLAMMER DOBLE 6MM