SNA 127 B-N-T-12 (FLT-223)****
SNA 127 B-N-T-12 (FLT-223)****
…
Läs mer
Artikelnummer:
SNA-127-B-N-T-12
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
21 varianter
Utvald variant:
SNA-127-B-N-T-12
SNA 127 B-N-T-12 (FLT-223)****
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Stauff
Mounting holes spacing
127 mm
Pressure max.
2 bar
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-30 °C
Torque tightening
8 Nm
Package size
Barcode
212820
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
deu
Product information
SNA 127 B-N-T-12 (FLT-223)****
Product datasheet
Others has been looking for
Level Glass with thermometer- -10+80.M12
Partnumber:
SNA-254-B-N-T-12
Package size:
Level Glass with level indicat Without thermometer l2=254 MM
Partnumber:
SNK-254-V-C-O-12
Alu-tank With plug
Alu-tank With plug
CP75A
Nivåglas Aluminium, G2''
Nivåglas Aluminium, G2''
TLA-R2
Visual oil level indicator - 254mm/M12
LVK30AM122SS
Steel cover for alu-tank
Steel cover for alu-tank
CCP10
Level Glass - aluminium 1"BSP
Level Glass - aluminium 1"BSP
TLA-R1
CP10
Nivåglas Aluminium, G1 1/2''
Nivåglas Aluminium, G1 1/2''
TLA-R11/2
PVC-slang L=250mm
PVC-slang L=250mm