SMBB-80-S-L-10-O-C-S080-O
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
7 varianter
Utvald variant:
SMBB-80-S-L-10-O-C-S080-O
Andningsfilter 10my Låsbart
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Airfilter fineness
10 my
Brand Name
Stauff
Comment
For padlock
Diameter
80 mm
Flow air nominal
450 lpm
Holes circle
73 mm
Material
Metal
Surface treatment
Zinc-Nickel plated
Temperature max.
+120 °C
Temperature min.
-30 °C