SMB-DIGI-20-B0600-B
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
Brand Name
Stauff
Diameter
80 mm
Model code
SMB-DIGI-20-B0600-B
Port position
Side
Pressure burst min.
2400 bar
Pressure measurement accuracy
±0,5% FS
Pressure peak max.
1200 bar
Pressure setting max.
600 bar
Pressure setting min.
0 bar
Protection class
IP 65
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-20 °C
Förpackningsstorlek
Streckkod
212783
Bruttovikt
1,45 Kg
Nettovikt
1,45 Kg
Ursprungsland
DEU
Intrastat artikelkod
STAUFF digital pressure gauges in testkit in hardcase. Hardcase with cut-out foam inside
The kit contains:
1 - SMBDIGI Case for digital pressure gauge
1 - SPG-DIGI digital pressure gauge 600 bar.