SM3254PAIS-SY
SEE OTHER VARIANTS
14 variants
Chosen variant:
SM3254PAIS-SY
Rörklamm Komplett Ø25.4mm, Lätta Serien, PA, Syrafast
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Stauff
Color
Black
Material
Polyamide, Steel
Number of bolts
2
Standard DIN
DIN 3015 part 1
Surface treatment
Zinc-Nickel plated
Temperature max.
+120 °C
Temperature min.
-40 °C
Torque tightening
10 Nm
Type
Profiled
Package size
Barcode
456790
Others has been looking for
Clamp ø60.3 - Green PPH - DIN 7
Partnumber:
SLK7603PPH
1 par
Multi Weld plate - DIN 2 (10) - Phosphated
Partnumber:
RAP2/44
Weld plate - DIN 2 - Phosphated
SP2
25 st
Rörklamma Komplett Ø45mm, DIN3015 Lätta Serien, Polypropylen
SP6445PPDPAS
Clamp Body Size 5 Ø42.4mm Standard Series Polypropylene
SLK5424PPG
1 par
Safety locking plate - DIN 3 - ZiNi
SIG3
Clamp ø6 - Alu - DIN 1
Clamp ø6 - Alu - DIN 1
SLK106AAL
25 par
Weld plate - DIN 3 - Phosphated
SP3
25 st
Täckplatta 6-12mm, DIN305 Lätta Serien, Rostfri
DP1A-RO
Weld plate - DIN 7 - Phosphated
SP7
10 st
Rörklamma Ø20mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Gummi