SLK5424PPG
Package size:
1 par
Min. order quantity is:
1 par
SEE OTHER VARIANTS
43 variants
Chosen variant:
SLK5424PPG
Clamp Body Size 5 Ø42.4mm Standard Series Polypropylene
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Stauff
Color
Green
Material
Polypropylene
Temperature max.
+90 °C
Temperature min.
-30 °C
Torque tightening
8 Nm
Type
Profiled
Width
30 mm
Förpackningsstorlek
Streckkod
489006
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
0,037 Kg
Ursprungsland
deu
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Rörklamma Ø42.4mm. DIN3015-1 Lätta Serien. Polypropylen
Länkar
Product catalog
Product catalog
Andra tittar på
Clamp ø60.3 - Green PPH - DIN 7
Artikelnummer:
SLK7603PPH
Förpackningsstorlek:
Multi Weld plate - DIN 2 (10) - Phosphated
Artikelnummer:
RAP2/44
1 st
Weld plate - DIN 2 - Phosphated
SP2
25 st
Rörklamma Komplett Ø45mm, DIN3015 Lätta Serien, Polypropylen