SLK3213PP
Package size:
25 par
Min. order quantity is:
1 par
SEE OTHER VARIANTS
41 variants
Chosen variant:
SLK3213PP
Rörklamma Ø21.3mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
Specifications
Dimensions and shipping
Antal bolte
2
Bredde
30 mm
D1
21,3 mm
DIN størrelse
3
Diameter rør
21,3 mm
Farve
Black
Gruppe Stauff
3
H
36 mm
L1
50 mm
L2
33 mm
Materiale
Polypropylene
Mærke navn
Stauff
S
0,6 mm
Standard DIN
DIN 3015 part 1
Temperatur maks.
+90 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tilspændingsmoment
8 Nm