SLK2127PP
Package size:
25 par
Min. order quantity is:
1 par
SEE OTHER VARIANTS
41 variants
Chosen variant:
SLK2127PP
Rörklamma Ø12.7mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
Stauff
Color
Black
D1
12,7 mm
DIN size
2
Diameter pipe
12,7 mm
Group Stauff
2
H
33 mm
L1
42 mm
L2
26 mm
Material
Polypropylene
Number of bolts
S
0,6 mm
Standard DIN
DIN 3015 part 1
Temperature max.
+90 °C
Temperature min.
-30 °C
Torque tightening
8 Nm
Type
Profiled
Width
30 mm
Pakke str.
25 par
Stregkode
212663
Brutto vægt
0,016 Kg
Netto vægt
0,016 Kg
Oprindelsesland
swe
Produkt information
Målskitse
RÖRKLAMMER
Links
Product catalog
Product catalog
Andre kigger på
Clamp ø60.3 - Green PPH - DIN 7
Varenummer:
SLK7603PPH
Pakke str.:
1 par
Min. bestillingsenhed er:
Multi Weld plate - DIN 2 (10) - Phosphated
Varenummer:
RAP2/44
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
Weld plate - DIN 2 - Phosphated
SP2
25 st
Rörklamma Komplett Ø45mm, DIN3015 Lätta Serien, Polypropylen
SP6445PPDPAS
Clamp Body Size 5 Ø42.4mm Standard Series Polypropylene
SLK5424PPG
Weld plate - DIN 3 - Phosphated
SP3
25 st
Safety locking plate - DIN 3 - ZiNi
SIG3
Clamp ø6 - Alu - DIN 1
Clamp ø6 - Alu - DIN 1
SLK106AAL
Weld plate - DIN 7 - Phosphated
SP7
10 st
Clamp ø12 - Green PP - DIN 0
Clamp ø12 - Green PP - DIN 0
SLK112PPG
Täckplatta 6-12mm, DIN305 Lätta Serien, Rostfri
DP1A-RO
Clamp ø60.3 - Green PP - DIN 7
Clamp ø60.3 - Green PP - DIN 7
SLK7603PP
10 par
Pipe clamp Ø24mm. DIN3015 Lightweight Series. Polypropylene
SLK324PA
Rörklamma Komplett Ø14mm, DIN3015 Lätta Serien, Gummi
SP214GUDPAS
Rörklamma Komplett Ø16mm, DIN3015 Lätta Serien, Polypropylen
SP216PPGLI
Weld plate - DIN 5 - Stainless
Weld plate - DIN 5 - Stainless
SP5-SY
10 st
Rörklamma Slät Ø50mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK652PPHG
Clamp ø48.3 - Black PA - DIN 6
Clamp ø48.3 - Black PA - DIN 6
SLK6483PA
Rörklamma Slät Ø15mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK215PPH
Rörklamma Ø18mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK218PP
Rörklamma Ø20mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Gummi
SLK320SAH
Rörklamma Komplett Ø14mm, DIN3015 Lätta Serien, Polypropylen
SP214PPDPAS
Twin clamp 1/2
Twin clamp 1/2
C6TG.1/2
Twin clamp 3/8
Twin clamp 3/8
C5TG.3/8
Pipe clamp body for twin-hose - C-TG
C4TG.1/4
Clamp 10MM twin
Clamp 10MM twin
C4TG.10
Twin clamp 1/4
Twin clamp 1/4
C4TG.1/4
Clamp Body Size 6Ø44.5mm Standard Series Aluminium
SLK6445AL
Rörklamma Ø38mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Gummi
SLK538GU